Cvičení na stahování vagíny – Kegelovy cviky


Když váš život sestává ze sezení v kanceláři, u televize, v autě a pak konečně trochu ležení ve spánku, sportu se vyhýbáte a jste už třeba i po porodu, mohou se objevit následující potíže: Ztráta intenzivních intimních prožitků, únik moči při smíchu, kýchání či sportu, nechtěné úniky větrů, pohyb tampónu ve vagíně v době menstruace, silnější zvukové doprovody při souloži – úniky vzduchu, prolaps dělohy

Pokud se rozhodnete pro cvičení, již Sexshop-Erotic.cz, nabízí tzv. vaginální činky. Jsou to erotické a zároveň i zdravotní pomůcky k posílení svalů pánevního dna. Po určité době pocítíte změny po cvičení Kegelových cviků: výrazné zlepšení sexuálních prožitků a dokonce u obou partnerů, snížení či úplné zastavení inkontinence, snížení zvukových efektů při souloži, může i snížit bolestivost zad a potíže s hemoroidy. Když je pánevní dno zpevněné, dokáže žena stáhnout svaly tak, že uchopí penis sevře jej tlakem, který je pro partnera velmi příjemný, ale navíc přináší ženám silnější orgasmus.

Kegelovy cviky:

Základní cvičení spočívá ve stahování vnitřních svěračů, tzn. přerušované močení, trénujete pouze při močení. Stahování pánve v průběhu dne je sice doporučováno, ale která žena na to celý den myslí a současně pravidelně a intenzivně cvičí? Z toho důvodu začali vyrábět různé erotické pomůcky. Venušiny kuličky, Tantrické kuličky, elektro sexuální pomůcky, například Elektro dildo s dálkovým ovládáním.

Jak probíhá cvičení:

Při aktivním používání stahujete svaly pánevního dna (je to podobné, jako když chcete zadržet moč). Pasivně cvičíte tak, že činku zavedete do svého těla a už s ní nic vědomě neděláte. Toto cvičení není tak účinné jako aktivní varianta, ale lepší něco než nic. Ideální je používat cvičení minimálně dvakrát týdně, postačí pár minut. Při použití činky se můžete věnovat jakékoliv jiné činnosti: úklidu, chůzi atd.. Nijak vás neomezuje. Je to zajímavá zdravotní pomůcka, která pomůže zlepšit prožitky při milování.

Činka pro stahováni vagíny

Vaginální činky pomáhají

nejen trénovat potřebné svaly, ale především naučí ženy zapínat ty správné skupiny svalů. Vaginální činka se od Venušiných kuliček liší konstrukcí. Venušiny kuličky jsou duté a uvnitř mají malé závažíčko, které se při pohybu rozkmitá a tím pádem stimuluje ženu. Kdežto vaginální činka má výrazně vyšší hmotnost, uvnitř není dutá a slouží hlavně k posílení pánevního dna. Na závěr bych rád upozornil zajímavou pomůcku na cvičení. Jedná se o činku na stahování vagíny pro záčatečnice. ( je lehká a rozměrem menší). Kegelové kuličky jsou složené z menšího závažíčka ve tvaru cibulky a většího kulatého závaží. Navíc je opatřena poutkem, díky kterému snadno činku vyjmete z pochvy – jemným zatažením.

Vaginální činka

A nejde pouze o to je v sobě udržet, ale vagína v kondici dokáže závažíčko uvolnit – pustit níž a opět vtáhnout nahoru! Samozřejmě takové cvičení se provádí ve stoje či v pokleku. Produkty, které se zavádějí do vagíny a ženy se učí správnému stahu, při kterém nesmí docházet k zasunování či vysunování kontrolní tyčinky, ale k jejímu mávání nahoru a dolů.

Jaké výrobky si pořídit pro správné cvičení na stahování vagíny

  • vaginální činku
  • Venušiny kuličky
  • lubrikační gel nejlépe na stažení poševních stěn
  • přípravek sprej na zúžení vagíny

Používejte i přípravky na zúžení vagíny

Na trhu existují unikátní přípravky s efektem zpevnění a zlepšení pružnosti vagíny, snadnější dosažení orgasmu. Při cvičení doporučujeme používat, tento přípravek na zúžení vagíny – TightUp

sprej-zuzeni-vaginy

Otočit pumpičku na „OPEN“. Nanést požadované množství gelu na intimní partie. Toto se může několikrát opakovat. Gel může být použit s prezervativem nebo erotickými pomůckami. Před prvním použitím nanést malé množství na vnitřek předloktí. V případě podráždění nepoužívat. POZOR: Pro optimální výsledek se doporučuje vmasírovat další dávku do stydkých pysků, např. během předehry a nebo během sexuálního aktu. Pro úspěšný účinek je potřeba vagínu cvičit, stahovat vaginální svaly, střídat venušiny kuličky (doporučujeme tyto moderní luxusní Venušiny kuličky) s vaginální činkou. Produkty najdete (související zboží)

luxusni-moderni-venusiny-kulicky

Používejte lubrikační gel

Existují speciální lubrikační gely s efektem zpevnění a zlepšení pružnosti vagíny a snadnější dosažení orgasmu Pro koho je Gel na zpevnění pružnosti vagíny určen? TightUP Gel je vytvořený pro všechny ženy. Můžeme však vymezit 3 typy žen, které budou s jeho účinky nejspokojenější:

  • ženy vyžadující větší vzrušení – které potřebují silnou stimulaci
  • ženy mající problém s dosažením vrcholu – díky silnější stimulaci pochvy a klitorisu usnadňuje dosažení orgasmu
  • ženy po porodu – jejichž poševní stěny zůstaly po těhotenství roztažené nebo poševní svaly vlivem času ochably

zpevneni-vaginy-gel-tightup

Závěrem udělejte něco pro své zdraví a zároveň si dopřejte lepší milostný prožitek

Svaly pánevního dna se procvičují i při orgasmu! Pokud chcete zesílit své pánevní dno, tato činka je tou nejlepší pomůckou. Při posilování svalů pánevního dna je důležitá pravidelnost. Nejenže zpevníte své intimní svaly, ale Váš partner bude překvapen vaším pevným stiskem.

Posted on 2 března, 2017, in Tipy a Rady and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Napsat komentář.

Zanechat odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

<span>%d</span> blogerům se to líbí: