Jak správně používat škrtící kroužek


Vybrat škrtící erekční kroužek není jen tak snadné. Prodává se sice docela dost druhů, ale ne každý vám bude vyhovovat. Erekční kroužky na penis se řadí mezi erotické hračky, které sexuální život nejen zpříjemní a obohatí, ale také zkvalitní. Zaškrtí penis, a tím podpoří jak erekci muže, tak také oddálí jeho ejakulaci. Správným tlakem škrtícího kroužku na správných místech dojde k omezení odtoku krve a není nijak narušen její přítok. To je zrovna efekt, který je žádoucí k dosažení erekce. Stačí jenom jedno, správně zaškrtit žíly na penisu. K tomuto účelu slouží erekční kroužek, který se nasadí na kořen penisu. Zaškrtí penis po obvodu, zmenší se odtok krve a udrží erekci po delší dobu.

Použití erekčního škrtícího kroužku

  1.  Nejlepší je předem se oholit na příslušných místech
  2. Používejte lubrikační gel – kroužky jdu lepší nasadit i sundat, případně aspoň navlhčete vodou.
  3. Erekční škrtící kroužek nasaďte na obvod penisu
  4. Je dobré si ohlídat, aby bylo možné v případě potřeby kroužek lehce sundat. Není-li možnost rozepnutí, mějte připravený nůž nebo nůžky.
  5. Dbejte, aby k zaškrcení nedošlo déle, než na 10 minut. Krajní hranice je 15 minut. Ihned, jak začne být zaškrcení nepříjemné či bolestivé, je potřeba penis uvolnit.

Riziko používání erekčního kroužku

Použití škrtícího kroužku má své úskalí. Jako jakákoli část těla, i úd je vyživován a zásobován kyslíkem pomocí krve. Pokud je zaškrcením snížen odtok, krev se hromadí v penisu a penis je větší, než při obyčejné erekci. Poklesem průtoku, ale nastanou i mnohem závažnější změny. Tím, že není odváděn oxid uhličitý, penis začne modrat a otékat. Začne se zvyšovat citlivost, poté začne brnění a vyústí to nepříjemnou bolestí, kdy už penis začne odumírat. Dlouhé zaškrcení může nevratně poškodit tkáně penisu.

kroužek na penis ve tvaru diamantu

kroužek na penis ve tvaru diamantu

Jak vybrat a používat erekční kroužek

Při výběru je tedy důležité myslet na to, k čemu nám bude erekční kroužek sloužit. Erekční kroužky jsou vibrační nebo bez vibrace, ještě se dělí podle materiálů, vibrací a podobně. Ty, které nevibrují, jsou pro udržení erekce a oddálení ejakulace muže, ty vibrační pak i na dráždění protějšku.

Jaké erekční kroužky jsou na trhu

a) Erekční kroužek bez vibrací z pružného materiálukroužky na penis vyrobené s materiálu jako je gel, silikon či napodobující lidskou pokožku. Jsou příjemné na dotek a velikost se snadno přizpůsobí na jakýkoliv penis. Jsou pružné, snadná na manipulaci, mají příjemný vzhled.
b) Kroužky z pevných materiálů – jsou vyrobeny například z kůže, pevné pryže či z kovu. Výhodou je nízká cena a snadná údržba. Mezi jejich nevýhody pak patří nedostatečná přizpůsobivost.

c) Vibrační erekční kroužky – jsou určené ke dráždění partnerky, zejména pak jejího klitorisu. Veškeré kladné vlastnosti nevibrační varianty kroužku jsou doplněni o vibrace, které stimulují jak mužův penis, tak při dotyku i partnerku. Stejně jako kroužky bez vibrací se vyrábí z různých typů materiálů, v tomto případě pak především pružných. Tato varianta škrtících kroužků se rozděluje podle materiálu, způsobu ovládání a doby životnosti.

d) Kroužky na jedno použití – tyto kroužky sice vibrují, ale baterie se v nich nedají vyměnit. Mají tedy omezenou životnost. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, bývá většinou méně kvalitní a kroužek samotný pak velmi tenký a při neopatrném natahování může dojít k jeho poškození

e) Kroužky na více použití – u takovýchto kroužků lze vyměnit baterie a jejich životnost tak výrazně stoupá. Materiál je kvalitnější a manipulace tak bezpečnější. U většiny erekčních kroužků na více použití lze také využívat jejich vodotěsnosti a lze je tak používat i ve vaně či sprše.

f) Kroužky s ovládáním přímo na pomůcce – v sobě mají zabudovanou patronku, na které si můžete ovládat vibrace.

g) Kroužky na dálkové ovládání – vypadají na první pohled stejně jako předchozí jmenované, pouze od vibrační patronky vede kabel k dálkovému ovládání, na němž si můžete pohodlně měnit vibrace.

Vibrační erekční kroužek s dálkovým ovládáním

Vibrační erekční kroužek s dálkovým ovládáním

Podle čeho se tedy řídit při výběru?
Nejdřív si uvědomte, zda chcete mít erekční kroužek jenom jako hračku k podpoře erekce penisu, či zda chcete, aby si tuto pomůcku užila i přítelkyně. Jestliže se rozhodnete pro variantu s dráždidlem na klitoris, zeptejte se jí, jaký druh vibrací jí vzrušuje, zda slabé, silné atd, či zda jí vibrace vadí a raději by kroužek, který nevibruje.
Údržba erekčního kroužku
Všeobecně platí, že kroužek je potřeba po použití omýt ve vlažné vodě a přestříkat desinfekcí. Když kroužek je vibrační, ale není vodotěsný, doporučujeme místo omytí otírat vlhkým hadříkem. Zde najdete výběr erekčních kroužků na penis

Posted on Květen 26, 2015, in Tipy a Rady and tagged , , . Bookmark the permalink. Napsat komentář.

Zanechat odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: